Újezd u Boskovic Jihomoravský kraj
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Štítky:

Sběr velkoobjemného odpadu

Datum konání: 13. 11. 2021

V sobotu 13. 11. v čase od 9:00 do 12:00 bude možné do kontejneru ve dvoře obecního úřadu uložit velkoobjemný odpad - nikoli nepezpečný ( např: Barvy, lepidla, rozpouštědla, oleje, pesticidy, léky a domácí chemikálie).Sběr železného šrotu

Datum konání: 29. 10. 2021

V pátek 29.10. od 15h provede SDH Újezd u Boskovic sběr železného odpadu po naší obci. Odpad zanechejte před domem, těžké věci pomohou hasiči vynést.Den otevřených dveří letiště Kotvrdovice

Datum konání: 28. 8. 2021

Den otevřených dveří na letišti v Kotvrdovicích - 28.srpna 2021

 

 

Stalo se již tradicí pořádat na letišti v Kotvrdovicích letecký den. V letošním roce pořádáme  slet ULL letadel - setkání pilotů a příznivců ultralehkého létání spojený se dnem otevřených dveří na letišti v Kotvrdovicích. Nabídneme divákům možnost si zblízka prohlédnou naše letadla, pohovořit s piloty a více poznat atmosféru letiště.

Den otevřených dveří proběhne v sobotu 28.8.2021 od 10.00 hodin, zahájení ukázek je od 13 hod.

Na letišti budete moci shlédnout řadu ultralehkých letadel od těch, která byla u počátků létání pro radost, až po současnou světovou špičku v této kategorii. K vidění budou rovněž vrtulníky a vírníky. Součásti sobotního dne budou ukázky parašutistů a leteckých modelářů, historických automobilů. Nevšedním zážitkem bude průlet letounů Gripen  a ukázka letecké akrobacie.

 

Pro velký zájem opět vyhlídkové lety vrtulníkem!

 

Pro návštěvníky bude připraveno chutné občerstvení.

Neváhejte a využijte příležitost ke strávení příjemných chvil na letišti!

Parkování přímo u letiště. Vstupné zdarma.

Srdečně zvou pořadatelé.

 Oslavy výročí 650 let od 1. písemné zmínky o Doubravici nad Svitavou

Datum konání: 14. 8. 2021

DOUBRAVICE_VYROCI_PLAKAT_ONLINE@2x-100.jpgUPOZORNĚNÍ! Svoz komunálního odpadu pouze z popelnic

Datum konání: 14. 7. 2021

Svozová firma SUEZ informuje, že nejpozději od 1.8. nebude od domů svážet nic, co není uloženo ve standardizovaných nádobách na odpad (plastové nebo kovové popelnice), tzn, že nebudou odváženy pytle od popelnic, z důvodu zranění zaměstnance firmy při nakládání pytlů z odpadem.

Děkujeme za pochopeníOprava křižovatky u ZD v Doubravici - omezení provozu

Datum konání: 3. 7. 2021 - 6. 7. 2021

O prodlouženém víkendu 3.7. - 6.7. 2021 bude uzavřen (opravován) několikametrový úsek místní komunikace Doubravice – Újezd u Boskovic v části k.ú. Doubravice, u napojení MK na II/374 (Lhota - Doubravice) .

Nákladní doprava do lomu  v dané dny nebude, ostatní doprava by jezdila přes Doubravici v době opravy. Doba opravy je plánována vč. přípravných prací od soboty 3.7. – 6.7.Velkoobjemový kontejner

Datum konání: 5. 6. 2021

V sobotu 5. 6. bude možné na dvoře za obecním úřadem od 9:00 do 12:00 shromažďovat velkoobjemný odpad. Nevozte nic, co patří do nebezpečného odpadu. DěkujemeKultura pod hvězdami

Letošní jubilejní 10. ročník nabízí širokou paletu představení se známými herci a zpěváky, a přiveze kulturu celkem již do osmi míst po celém Česku. Program zahájí série představení v Opočně, následovaném Kroměříží, Boskovicemi, zámkem Sychrov, Žďárem nad Sázavou, zámkem Kačina a zámkem Lednice.

 

Vzhledem k nepříznivým okolnostem, které v poslední době kulturu provází, věříme, že si z naší nabídky vyberete představení, které potěší všechny Vaše kolegy.

 

Jsme přesvědčeni, že se všechna představení uskuteční v termínu, i díky tomu, že se odehrávají unikátně – pod hvězdami. Vždy se však budeme řídit platným nařízením vlády, v případě zrušení garantujeme vrácení vstupného v plné výši.

 

Samozřejmostí je možnost objednávky na fakturu, vstupenky zasíláme emailem. Více informací a vstupenky naleznete na našem webu https://www.kulturapodhvezdami.cz/Sběr nebezpečného odpadu a elektroodpadu

Datum konání: 7. 5. 2021

V pátek 7. 5. mezi 12:00 a 15:00 nebo v sobotu 8. 5 od 9:00 do 12:00. je možné do dvora za obecním úřadem navážet tento odpad (podrobnosti ve zpravodaji). Jiný než vypsaný odpad ve zpravodaji nebude na místě přijat. 

Obecní zpravodaj č. 5/2021 - květen | Újezd u Boskovic (ujezduboskovic.cz)Sběr železného šrotu v pátek

Datum konání: 7. 5. 2021

V pátek 7. května od 16:00 provedou hasiči po naší obci sběr železného šrotu. Tento odpad připravte před své domy na chodník, těžké věci pomůžou hasiči vynést.