Újezd u Boskovic Jihomoravský kraj
Drobečková navigace

Úvod > Jižní Morava - Království Komety

Jižní Morava - Království Komety

Obec Újezd u Boskovic je na základě schválení zastupitelstvem obce od července roku 2015 členem klubu "Království Komety".

Cílem tohoto projektu, je především vyjádřit vděk a poděkování všem jihomoravským fanouškům, kterých opravdu není málo a společně s partnerskými obcemi jim nabídnout snazší propojení s naším klubem a současně umožnit vzájemné propojení jednotlivých obcí jako takových.

Vzájemná podpora a propagace zvyšuje povědomí o různých společenských, sportovních i kulturních aktivitách jednotlivých obcí kraje, což např. rozšiřuje možnosti sportovního vyžití pro děti a mládež či nabízí zajímavé podněty k poznávání jihomoravského regionu.

Jsme si vědomi obrovské fanouškovské podpory Komety i z jiných koutů jižní Moravy, a proto chceme umožnit i těmto fanouškům jisté výhody plynoucí z partnerství, které města a obce zapojením do tohoto projektu pro své občany získají. Jako příklad můžeme uvést možnost využití rezervace vstupenek na domácí zápasy, možnost zakoupení limitované edice zboží s názvem jejich měst/obcí a další, možnost účasti na různých akcích a projektech klubu jako jsou Dortiáda s Kometou nebo Tour de Morava aneb Cestou necestou po Království Moravy. Jestli budete chtít dostávat aktuality a žhavé informace o těchto připravovaných akcí přímo do e-mailu, zaregistrujte se do Online klubu HC Kometa Brno (samostatná sekce na oficiálním webu klubu).

Kometa je momentálně jediným extraligovým hokejovým týmem na Jižní Moravě a z toho důvodu jsme pojmenovali projekt s trochou nadsázky Jižní Morava - "království" Komety.

 

Více informací na:

 

http://www.hc-kometa.cz/

 

 

http://www.hc-kometa.cz/kralovstvi.asp