Újezd u Boskovic Jihomoravský kraj

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Pozvánka na Mikulášskou nadílku s rozsvícením vánočního stromu

Datum konání: 3. 12. 2016

Obecní úřad, SPOZ a SDH zve všechny děti a rodiče na Mikulášskou nadílku konanou v sobotu 3. 12. od 16:00 v kulturním domě a následné rozsvícení vánočního stromu, které se koná na návsi u hasičské zbrojnice. Tradičně rozsvícení doprovodí ohňostroj včetně malého překvapení, k zahřátí se bude podávat svařené víno.Vánoční jarmark ve Valchově

Datum konání: 27. 11. 2016

jarmark 2016-page-001.jpgPozvánka na doubravický předvánoční jarmark

Datum konání: 27. 11. 2016

Předvánoční jarmark.pdfPozor na falešné zaměstnance vodáren

Datum konání: 21. 11. 2016

V okolí se pohybuje falešný zaměstnanec vodáren

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a. s., divize Boskovice upozorňuje zákazníky, že se na Blanensku a Boskovicku znovu objevili podvodníci, kteří se vydávají za zaměstnance vodáren.

Policisté už na Blanensku vyšetřují konkrétní případ, kdy v pátek 11. listopadu osoba, vydávající se za zaměstnance vodárenské společnosti, navštívila devětaosmdesátiletou ženu přímo v Boskovicích a pod záminkou kontroly vodoměru jí odcizila celoživotní úspory ve výši 150 tisíc korun.

Více informací o tomto případu naleznete na:

http://www.policie.cz/clanek/zamerili-se-na-seniory.aspx

Naše společnost v souvislosti s tímto případem žádá zejména starší občany o OBEZŘETNOST! Už v minulosti se naše společnost setkala s tím, že podvodníci tvrdili, že Vám jdou vrátit přeplatek, popřípadě hledali jiné záminky, jak se dostat do Vašich obydlí a zjistit, kde máte uložené peníze. Proto znovu zdůrazňujeme, že po našich zaměstnancích můžete kdykoliv požadovat předložení služebního průkazu, kterými jsou všichni naši zaměstnanci vstupující do Vašich provozoven a domácností vybaveni. Průkaz je opatřen i fotografií zaměstnance.  Kdykoliv se také můžete telefonicky obrátit na naši společnost a požádat nás o ověření, zda se někdo z našich zaměstnanců ve Vaší obci v daném okamžiku pohybuje.

Mgr. Iva Šebková

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s.Doplnění fotogalerie o vítání občánků

Datum konání: 15. 11. 2016

Dnes byla doplněna fotogalerie o vítání občánků a besedu o Srí LancePozvánka na výstavu v Boskovicích

Datum konání: 8. 9. 2016

legie-plakát.jpgUpozornění na epidemii žloutenky v Brně a okolí

Datum konání: 18. 8. 2016

Epidemie infekční žloutenky.pdfNabídka na bezplatné právní poradenství pro osoby se zdravotním postižením a seniory

mabidka_bezplatneho_pravniho_poradenstvi.pdfPozvánka na 14. Velkou cenu obce Valchova

Datum konání: 6. 8. 2016

10. PDV 2016_valchov 6.8.2016_propozice.pdfInformace k dětskému táboru SDH

Datum konání: 23. 7. 2016

Vážení rodiče,

Místo konání: Lubě u Černé Hory tábořiště Krkatá baba – GPS souřadnice tábořiště: 49.3814603N, 16.5323486E pozor: vjezd vozidel je pouze s povolením OU.

Termín odjezdu: 23. 7. 2016 – sraz dětí u hasičské zbrojnice v 11:00 h.

Při převzetí dětí prosím o předání vyplněné a podepsané bezinfekčnosti společně s kartičkou zdravotní pojišťovny a léky které dítě užívá s popisem o dávkování (1-0-0…) léky budou podávány podle rozpisu.

Upozornění: SDH nedoporučuje aby děti měli sebou mob. telefon, tablet a jiné cennosti!!! Jelikož vedoucí za ně nemohu nést žádnou zodpovědnost a zároveň na LT není možnost elektroniku nabíjet. (elektřina je pouze na svícení z baterií)

Strava bude vydatná a 5 x denně. Prosím, nezásobujte děti vlastním jídlem, které by se mohlo ve stanu zkazit!  

Ukončení tábora je 30. 7. 2016 cca v 9 hod. děti opět budou sváženy k hasičské zbrojnici ve třech svozech. První skupina – předpokládaný příjezd k hasičské zbrojnici v 10:30 h. Po příjezdu všech dětí bude: vrácena předaná zdravotní způsobilost s kartou pojištěnce a zbylými léky. Společně s případným popisem událostí, které se v průběhu tábora vyskytnou. Včetně nákresu o místě napadené klíštětem nebo úrazu.  

Příspěvek na stravu (pro děti z Újezdu u Boskovic) – 800,- Kč / dítě a pobyt můžete platit od 7. 7. 2016 do 11. 7. 2016.

Jakékoliv dotazy Vám rádi kdykoliv zodpovíme.

Hezké prázdniny Vám přejí všichni členové SDH tábora.